Susisiekite

Tel. +37067417544

klinkerisfasadui@gmail.com

UAB „Pubas”
Dubų g. 7, Kabeliai, LT-38133 Panevėžio r.

Dažnai užduodami klausimai apie klinkerį fasadui

Kas yra Klinkerio termo plokštės?

Klinkerio termo plokštės yra nesudėtingos konstrukcijos, skirtos papuošti fasadą, taip pat tarnauja kaip izoliacinė medžiaga. Plokštes galime pagaminti nuo 2 cm storio ant ekstruzinio polistireno iki 25 cm storio ant paprasto polistireno. Klinkerio termo plokštės puikiai imituoja plytų mūrą. Paprastai šiems gaminiams naudojami trys medžiagų variantai: poliuretano putplastis, putų polistirenas arba ekstruzinis polistirenas. Jie skiriasi vienas nuo kito gamybos technologija. Klinkerio plytelė įspaudžiama į termo plokštės su putų polistirenu, naudojant vienkomponenčius poliuretano klijus. Klijai giliai įsiskverbia į komponentų struktūrą ir vyksta jų polimerizacija. Dėl to susidaro padidinto stiprumo konstrukcija: klinkeris ir izoliacija.

Ar plytelė tvirtai priklijuota?

Termo plokštes gaminame pagal daugkartinio presavimo technologiją, kuriai daugiau nei 50 metų. Naudojame išskirtinai Europos sertifikuotas žaliavas. Kokybės kontrolę atliekami kiekviename gamybos etape. Pavyzdžiui, poliuretano klijų gamintojas garantuoja savo savybes 35 metus. Klinkerio plytelės iš esmės neturi tarnavimo laiko,  tai natūrali medžiaga – sukepintas ir presuotas molis 2000 laipsnių temperatūroje! Ir kaip žinote, molis savo fizines savybes išlaiko tūkstančius metų. Klinkerio šiluminių plokščių tarnavimo laikas yra daugiau kaip 50 metų.

Ar galima šiltinti namą žiemą?

Termo paneles galima montuoti esant minusinei temperatūrai iki -10°C. Įrengimas bet kokiu oru tiek karštomis vasaromis, tiek šaltomis žiemomis yra išskirtinis mūsų fasadų šiltinimo technologijos bruožas, nes naudojama speciali sausoji technologija. Tačiau sningant ir lyjant klinkerio termo plokščių montuoti nerekomenduojama. Glaistymas atliekamas nuo +5 laipsnių Celsijaus.

Kaip montuojamos termo plokštės?

Termo plokštė klijuojama prie sienos specialiais montažiniais klijais ir papildomai prisukama penkiomis smeigėmis prie sienos. Namo kampams ir angokraščiams yra atskiros detalės. Užsakę mūsų termo paneles gaunate video montavimo instrukciją kurioje aiškiai matyti visi montavimo etapai.